minorka.info
wakacje Minorka- Oferta Hoteli- Tanie hostele- Przewodniki i mapy- Rent-a-car- Konsulaty- -
- Wakacje- O kraju- Kontakt-

Zachęcamy do skorzystania z prezentowanej ofery wyjazdów.
To najszybszy sposób wyszukania interesujących ofert, a jednocześnie gwarancja najniższej ceny.

Zachęcamy do złożenia wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Państwem opiekun Centrum Rezerwacji z którym można ustalić szczegóły oferty i podjąć decyzję odnośnie zakupu.

 

Jak rezerwować?

Cztery kroki do wakacji
Nasz system wyszukiwania i rezerwacji jest prosty i intuicyjny, został tak przemyślany, aby rezerwacja i zakup wycieczki był łatwy, szybki i skuteczny, a forma płatności bezpieczna i dostosowana do Państwa wymagań.

Pierwszy krok do wakacji

W pola wyszukiwarki prosimy wpisać i zaznaczyć kryteria, które pomogą nam odnaleźć, spośród tysięcy ofert, wyłącznie te spełniające Państwa oczekiwania. Po uzupełnieniu pól wyszukiwarki prosimy nacisnąć: szukaj.

Drugi krok do wakacji

Państwa oczom ukaże się lista ofert, zawężona do tych, które będą najbliżej wybranych kryteriów. Na tym etapie, będziecie mogli Państwo dokonać wyboru, tej najbliższej oczekiwaniom, a klikając w opis przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące tej właśnie oferty.

Trzeci krok do wakacji

Jeśli na tym etapie, będziecie Państwo chcieli dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji, poprosimy Państwa o kliknięcie: rezerwuj. Na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy, w którym poprosimy o podanie: danych osoby dokonującej rezerwacji, kontaktu oraz danych osób towarzyszących w wakacjach.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby w Centrum Rezerwacji, która od tego momentu będzie Państwa opiekunem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

W każdej chwili możecie Państwo zadać dodatkowe pytania dotyczące oferty korzystając z linku zadaj pytanie. Biuro udzieli wyczerpującej odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe.

Czwarty krok do wakacji

Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Państwu dokumenty rezerwacji. Należy je czytelnie podpisać, a następnie odesłać na podany przez konsultanta numer faksu lub adres e-mail.


Zdecydowanie warto dokonać rezerwacji przez Internet. Usługa realizowana jest dokładnie w taki sam sposób, jak w tradycyjnym biurze, ale oszczędzamy czas i płacimy niższą prowizję.

Nie ma jeszcze komentarzy.Podpis:

Miasto:

Komentarz:

 

Wpisz kod z obrazka *security image
 


wakacje na Dominikanie

kontakt: