

Consell Insular de Menorca podjął konkretne działania na rzecz zaostrzenia kontroli pojazdów lądowych wjeżdżających na wyspę drogą morską. W czwartek firmy Trasmed, Baleària oraz GNV podpisały porozumienie o współpracy instytucjonalnej, które umożliwi skuteczniejsze monitorowanie i regulację ruchu pojazdów na Minorce. Inicjatywa ta wpisuje się w szersze wysiłki całych Balearów mające na celu poprawę zarządzania transportem i ochronę środowiska na wyspach.
Źródło: Hosteltur.com
Data publikacji oryginału: 2026-06-12T07:26:57Z
Copyright 2026 zlotewakacje.pl