

Antoni Vera, konseller ds. edukacji na Balearach, przewodniczył w środę posiedzeniu Sektoralnej Komisji Edukacji, w którym uczestniczyli przedstawiciele nauczycieli. Podczas spotkania omawiano możliwość wprowadzenia tzw. 'kursu sabatycznego’ dla nauczycieli, którzy przez ostatnie cztery lata doświadczyli obniżek wynagrodzeń. W spotkaniu uczestniczyła także dyrektorka ds. personelu nauczycielskiego i placówek edukacyjnych, co podkreśla wagę i formalny charakter dyskusji nad nowymi rozwiązaniami dla kadry pedagogicznej na Balearach.
Źródło: Elperiodico.com
Data publikacji oryginału: 2026-06-18T07:44:25Z
Copyright 2026 zlotewakacje.pl